İhtiyacınıza uygun, İşlemcileri Belirleyin

349,99 yerine
299
,99TL
/aylık
599,90 yerine
499
,99TL
/aylık
899,99 yerine
799
,99TL
/aylık
1599,99 yerine
1199
,99TL
/aylık

Sunucunuzun İçerisine Kurabileceğiniz Bazı Oyunlar

Bireysel ve kurumsal olmak üzere toplamda 20.000’den fazla kullanıcıya hizmet veriyoruz. 1.000’den daha fazla sunucu ile toplamda 60.000’den fazla internet sitesinin barınma hizmetini verip güvencemiz altında tutuyoruz. Her bütçeye uygun, tam donanımlı, full performans web hosting paketlerimiz

Grand Theft Auto V

Rust

Counter Strike: Global Offensive

Minecraft

MTA

Arma III

Ark Survival Evolved

Garry's Mod

Unturned

Sanal Sunucu (VDS) Nedir? Neden Tercih Edilmektedir?

Sanal Sunucu ya da Virtual Dedicated Server (VDS) kullanıcılar tarafından web uygulaması oluşturma, dağıtma ve barındırma sırasında tercih edilen alternatiflerden bir tanesidir. Sunucu kiralama olanakları da bulunan sanal bir makine özelliğindeki VDS paylaşılamayan bir yapı sağlar. Bu nedenle de çok kiracılı bir ortam sunmamaktadır. Sanal sunucu kullanmak isteyenler için disk alanı, CPU tahsisi, bellek, bant genişliği ve işletim sistemi konusunda kendilerine ait bir çözüme sahip olacaklarını bilmeleri gerekir. Diğer kiracıların bulunmaması nedeniyle özel bir kaynak seti kullanımı da söz konusu olmaktadır. Sanal server olması nedeniyle yenilikçi bir yaklaşım sunduğu gibi kullanıcılara pek çok konuda büyük kolaylıklar sağlamaktadır. ✅ Siber UP %99.9 Uptime Garantisi ✅ Teknik Destek Size Özel Temsilciler ✅ Hızlı Kurulum Anlık Kurulum ✅ Yüksek Koruma Yüksek Güvenlik Teknolojisi

VDS Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

• Sanal sunucu kullanmak istediğinizde bu seçimle ne tür avantajlar elde edeceğinizi düşünürsünüz. Çünkü bir seçim yaparken diğerinden vazgeçmenin maliyetini hesaba katmak gerekir. Bu durumda aşağıda sıralanan avantajları elde edeceğinizi göz ardı etmemelisiniz. • VDS kullanımında yazılımsal bir paylaşımdan ziyade donanımsal bir paylaşım söz konusu olmaktadır. • Sanal sunucu kullanımında kaynakların başka sitelerle paylaşıkması söz konusu değildir. • VDS kullanımında donanımların her site için özel olarak tahsis edilmesi sayesinde yetkiler daha geniş olmaktadır. • VDS kullanan web sitelerinin performansı sunucuda bulunan diğer web sitelerinden etkilenmez. Her site kendi performansını belirler. • Tüm bu özellikleri düşünüldüğünde VDS kullanmak daha avantajlı bir seçenek olarak değerlendirilmektedir. Bu nedenle de VDS satın alarak kârlı bir sonuca ulaşmak daima mümkündür.

VDS ( VDS Server ) Nedir?

Web sitesi sahibi olmayı düşünen kişiler uzun süre dijital dünyanın içerisinde değillerse VDS tabiri ile ilk defa karşılaşırlar. VDS kısaca bir sunucu türü olarak gösterilmektedir. Sitelerin yayında kalması için gerekli olan sunucular kendi içerisinde farklı çeşitlere ayrılır ve ucuz VDS bunlar arasında en çok tercih edilenlerden bir tanesidir. VDS kısalması 'Virtual Dedicated Server' kelimelerinin bir araya gelmesi ile oluşmaktadır. Sanal bir sunucudur ve en önemli özelliği paylaşımlı oluşudur. Sunucular çok yüksek güce sahip bir şekilde üretilirler. Yeni kurulan bir sitenin ziyaretçi sayısı düşük olacağından bu gücün tamamına ihtiyacı olmaz. Bu sebeple de sunucular VDS teknolojisi ile birlikte farklı siteler için bölünecektir.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Satın almak istediğiniz VDS seçeneği için ekibimizle iletişime geçerek bilgi talep edebilirsiniz. En makul fiyatlar ve kaliteli hizmetlerle VDS satın alma sürecinde sizi destekliyor olacağız. Satın alma işlemi öncesnde merak ettiğiniz bütün sorulara ekibimiz vasıtasıyla cevap bulabileceksiniz.

Firma prensiplerimiz gereği müşteri memnuniyeti bizim için oldukça önemli. Bu çerçevede VDS kiralama hizmeti satın alan bütün müşterilerimize ücretsiz teknik destek sağlamayı taahhüt ediyoruz.

VDS satın alma sonrasında ortalama 1 saat ile 8 saat arasında değişen sürelerle kurulum ve optimizasyon süreçleri tamamlanmaktadır. VDS server hizmeti maksimum 8 saat içerisinde teslim edilmektedir.

Firmamız, yüksek performansa sahip işlemcileri ve teknolojik altyapısı sayesinde güçlendirilmiş VDS sunucuları sizlerle buluşturmaktadır. Tamamen izole bir ortamda sunucu kullanımı sağlarken performansı iyileştirecek, kullanıcı deneyimini daha başarılı bir seviyeye taşıyacak ve Google sıralamalarını başarılı bir seviyeye taşıyacak yaklaşımlar benimser.

Evet, tüm sunucularımızda 24 saat koruma aktiftir. Türkiye DGN / Tuzla veri merkezi üzerinden Serverius + Türk Telekom, DGN, SuperOnline hatlarımız üzerinden sizlere yüksek oranda koruma sağlıyoruz. SiberUP firmasının sizlere sunmuş olduğu gelişmiş oyun koruması ile sunucunuz da ping, lag veya loss olmadan kesintisiz bir şekilde global bir oyun haline gelebilir ve online sayınızı arttırabilirsiniz. Tamamen kendi cihazlarımız ve ekibimiz ile dışarıya bağlı kalmadan 7/24 anında destek ve müdahale ile oyun sunucularınızı DDoS saldırılarına karşı koruyoruz.

VDS sunucu kullanmak isteyenler için bazı konularda zorluklarla karşılaşılması mümkündür. Ancak profesyonel destek alınması durumunda bu konularda en iyi sonuca ulaşabilirsiniz. VDS sunucu kullandığınızda karşılaşacağınız dezavantajlar şu şekilde değerlendirilmektedir. Sunucusunu yazılım kullanarak özelleştirmeyi arzulayan kullanıcılar için tenik bilgi gerektiren yapıdadır, Paylaşımlı hosting ve VPS gibi seçeneklere nazaran daha yüksek maliyetler gerektirmektedir, Sunucu kaynağı bulut sunucu ve dedicated sunucularla kıyaslandığında daha sınırlıdır, Performans konusunda oldukça iddialı olsa da dedicated sunucular kadar kusursuz bir sonuç sağlayacağından söz edilemez, Dedicated sunucularla kıyaslandığında sunucu üzerindeki yetkiler daha sınırlı olur.